Budi i ti dio Djedove porečke priče!

Draga djeco,

pridružite nam se ovog petka, 7. prosinca u 17 sati na prvoj ovogodišnjoj adventskoj radionici iz ciklusa Petkom u pet na prvom katu Odjela za djecu i mlade.
Upoznat ćemo Malog medu i Zeca te se uputiti s njima na putovanje do Sjevernog pola i Djedove radionice.
Nakon što saznamo kakve sve zgode i nezgode očekuju naše male prijatelje u ovoj neobičnoj pustolovini, pomoći ćemo Djedovim vilenjacima okititi Ured Djeda Mraza koji će biti otvoren sve do 28. prosinca.

Budi i ti dio Djedove porečke priče!

Radionica je namijenjena djeci od 4-9 godina.
Zbog ograničenog broja mjesta molimo da najavite svoj dolazak najkasnije do petka u 12.00 sati na broj telefona 434-196.