Malo kino: Tri psa spašavaju Božić

Draga djeco,

pridružite nam se u ponedjeljak, 17. prosinca u 17 sati na prvom katu Odjela za djecu i mlade na još jednoj projekciji božićnih filmova!

Ovoga puta Malo kino donosi nam film “Tri psa spašavaju Božić” uz kojeg ćemo saznati kakve su sve nevolje zadesile tri male, bijele, dlakave loptice koje su svojevoljno otišle od kuće nekoliko dana prije Božića.
Dva provalnika ukrala su sve darove i ukrase jednoj obitelji, a to je znak da se ova tri hrabra psa bace na posao! Uvijek gladni Barkos, razmaženi čistokrvni Wagos i pustolov Arfamis kreću u lov na lopove. No za repom im je najpodmukliji živoder i trebat će im mala pomoć od samog Djeda Mraza kako bi spasili Božić.

Vidimo se!