Sat za kolekcionare

Nalaze li se u vašim kućnim bibliotekama knjige čiju vrijednost ne znate procijeniti? Voljeli biste razgovarati s vrsnim poznavateljima knjige, a razmišljate i o mogućnostima njihovog otkupa?

I ove godine, Gradska knjižnica Poreč, u suradnji s antikvarijatom Mali neboder iz Rijeke organizira ‘’Sat za kolekcionare’’.

Pozivamo vas da svoje primjerke starih knjiga donesete na besplatnu procjenu u petak, 26. travnja u 12 sati u parku Matije Gupca. Naš će vas stručnjak, antikvar Tomo Vučinić upoznati s njihovom vrijednošću, a moguće je i da vaše knjige budu otkupljene.

Dobro nam došli!