Obavijest korisnicima o privremenom zatvaranju prostora knjižnice

Matični odjel Gradske knjižnice Poreč bit će do daljnjega zatvoren zbog štete nastale uslijed izljeva vode.

MOLIMO VAS DA SE ZA SVE USLUGE OBRATITE U ODJEL ZA DJECU I MLADE (Trg Marafor 4) RADNIM DANOM od 8 do 19 TE SUBOTOM od 9 do 13 sati.

O uspostavi redovitog poslovanja knjižnice bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Hvala na razumijevanju!

Gradska knjižnica Poreč

KNJIŽNICA ZAPOČINJE S REDOVNIM RADNIM VREMENOM U SRIJEDU 21.8.2019. GODINE !!!!!!!!!!!!