Besplatno članstvo za prvaše

Dragi prvaši, mali i veliki!

Uskoro ćete sjesti u školske klupe i započet će vaša nova učenička avantura. Veselimo se zajedno s vama tom velikom trenutku, a ovom prigodom Gradska knjižnica Poreč svakom prvašu, odnosno učeniku 1. razreda osnovne škole i 1. razreda srednje škole, daruje besplatno godišnje članstvo!

Pravo na besplatno članstvo možete ostvariti isključivo otvaranjem članstva u prvom tjednu nastave, od 9. do 14. rujna 2019. godine, u Gradskoj knjižnici Poreč na adresama Trg Marafor 3 i Trg Marafor 4. Učenici trebaju, osim osobnog dokumenta, prilikom upisa predati ispunjenu i od strane roditelja/staratelja potpisanu pristupnicu za upis koja se nalazi u privitku ove obavijesti.

S radošću vas očekujemo!

PRISTUPNICA ZA UPIS – do 18. g. – PDF