Gradska knjižnica Poreč raspisuje natječaj za pjesme na čakavštini – Verši na šterni

Pozivaju se autori da pošalju svoje nove, neobjavljene pjesme na čakavštini (najviše tri), najkasnije do 29. veljače 2020. godine, između kojih će stručni izbornik/ca odabrati one koje će se tiskati u XXVII. zbirci pjesama “Verši na šterni”.

Pjesmama treba priložiti ispunjeni prijavni obrazac koji se može preuzeti OVDJE.

Pjesme, uz prijavni obrazac, treba dostaviti u elektroničkom obliku na e-mail adresu gradska@knjiznicaporec.hr .

Autori odabranih pjesama sudjeluju na XXVII. susretu čakavskih pjesnika Verši na šterni, koji će se održati u subotu, 13. lipnja 2020. godine u Vižinadi.