“Prije mora do Marafora! – započinje ljetni ciklus radionica u porečkoj knjižnici

Stigli smo! Matija, probudi se!-viče Jere.
Kiki se proteže. Maga već laje na valove. Mama i tata vade torbe iz automobila. Matija se sanjivo osmjehuje i šapće:
-More, zdravo. Opet smo zajedno.

Draga djeco!

Ljeto nam je stiglo! Pozivamo vas da nam se svi zajedno pridružite na prvoj radionici iz ljetnog ciklusa „Prije mora do Marafora“ i da zagrlimo more. Radionica će se održati u petak 3. srpnja 2020. godine u 11 sati na prvom katu Odjela za djecu i mlade. Zbog ograničenog broja polaznika, svoj je dolazak potrebno najaviti najkasnije do četvrtka u 14 sati.

Veselimo se zajedno s vama našim ljetnim avanturama uz slikovnice i boje!