Ljetno radno vrijeme od 21.6. – 6.9.2021.

Od ponedjeljka 21. lipnja 2021. godine matični odjel Gradske knjižnice Poreč otvoren je prema ljetnom radnom vremenu te će po takvom radnom vremenu pružati uslugu građanima do 6. rujna.

RADNO VRIJEME MATIČNOG ODJELA (Trg Marafor 3):
ponedjeljak i petak: 12:00 –19:00 sati,
utorak, srijeda i četvrtak: 8:00 – 14:00 sati,
subota: 9:00 – 13:00 sati.

Radno vrijeme Odjela za djecu i mlade (Trg Marafor 4) ostaje nepromijenjeno.

Podsjećamo da je za usluge pretraživanja i rezerviranja korisnicima dostupan online katalog. Željenu građu korisnici mogu prethodno naručiti i putem e – maila, a za sve informacije možete nam se obratiti i telefonskim putem na broju 434-196.

Neka nam ljeto svima bude dugo i toplo, ispunjeno dobrim štivom.

Vaša Gradska knjižnica Poreč