Radno vrijeme porečke knjižnice

Poštovani korisnici,

obavještavamo vas da od srijede 1. prosinca 2021. godine Gradska knjižnica Poreč radi s korisnicima prema sljedećem radnom vremenu:

MATIČNI ODJEL (Trg Marafor 3):
ponedjeljak i petak: 12:00 –19:00 sati,
utorak, srijeda i četvrtak: 8:00 – 14:00 sati,
subota: 9:00 – 13:00 sati.

ODJEL ZA DJECU I MLADE (Trg Marafor 4)
ponedjeljak i petak: 12:00 –19:00 sati,
utorak, srijeda i četvrtak: 8:00 – 12:00 sati,
subota: zatvoreno.

Svim našim suradnicima i prijateljima, a posebno dragim korisnicima naše Knjižnice te svima onima koji zajedno s nama stvaraju programe i ispisuju nove priče, od srca želimo mirne i sretne blagdane te zdravu i novim brojnim pročitanim stranicama ispunjenu 2022. godinu.

Svako dobro želi vam vaša
Gradska knjižnica Poreč