Obavijest korisnicima Gradske knjižnice Poreč

Gradska knjižnica Poreč obavještava sve svoje korisnike i suradnike da se temeljem novih mjera Stožera civilne zaštite, koje vrijede od 1. ožujka 2022. godine, ukida obveza predočenja potvrde o testiranju, preboljenju ili cijepljenju (EU COVID potvrda) prilikom ulaska u prostor Knjižnice, dok sve ostale protuepidemijske mjere i dalje ostaju na snazi.

Zahvaljujemo svima na dosadašnjoj podršci i razumijevanju.

Ovim vas putem također obavještavamo da će od ponedjeljka, 7. ožujka 2022. godine, matični odjel Gradske knjižnice Poreč za korisnike biti otvoren prema sljedećem radnom vremenu:

ponedjeljak – petak: 8.00 – 19.00 i
subota: 9.00 – 13.00.

Radno vrijeme Odjela za djecu i mlade ostaje nepromijenjeno.

Vaša
Gradska knjižnica Poreč