“Petkom u pet” uz društvene igre

Draga djeco,

na novu radionicu iz ciklusa „Petkom u pet“ u goste nam stižu naši prijatelji iz SF&F udruge Mordele, neprofitne organizacije posvećene promicanju društvenih igara. Donijet će nam brojne igre za različite uzraste, a dobrodošli su svi koji se vole igrati i družiti.

Vidimo se u petak, 14. travnja 2023. godine u 17 sati, na prvom katu Odjela za djecu i mlade (Trg Marafor 4).

Molimo vas da svoj dolazak najavite najkasnije do petka u 12 sati na broj telefona 434-196.

Dođite, igrajmo se zajedno uz puno smijeha i radosti!