Svečana dodjela Nagrade Laurus nobilis 2023.

Gradska knjižnica Poreč ove će godine po dvadeset i sedmi put dodijeliti literarnu Nagradu Laurus nobilis za izvorno prozno djelo – kratku priču, humoresku, kozeriju, pjesmu u prozi, putopis, biografski zapis ili esej za učenike viših razreda osnovnih škola i srednjih škola Poreštine.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su se odazvali na natječaj te školama, mentorima i ravnateljima koji su potakli učenike na pisano stvaralaštvo.

Podržite ih i Vi svojom nazočnošću na svečanoj dodjeli Nagrade Laurus nobilis!

Proglašenje nagrađenih i pohvaljenih održat će se u petak, 5. svibnja 2023. godine u 19.00 sati u Istarskoj sabornici (Obala M. Laginje 2).

Veselimo se Vašem dolasku!