Svečana dodjela Nagrade Laurus nobilis 2025.

Grad Poreč i Gradska knjižnica Poreč ove će godine po dvadeset i deveti put dodijeliti literarnu Nagradu Laurus nobilis za izvorno prozno djelo za učenike viših razreda osnovnih škola i srednjih škola Poreštine.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su se odazvali na ovogodišnji natječaj te školama, mentorima i ravnateljima koji su potakli učenike na pisano i likovno stvaralaštvo. Podržite ih i vi svojom nazočnošću na svečanoj dodjeli Nagrade Laurus nobilis!

Proglašenje nagrađenih i pohvaljenih održat će se u ponedjeljak, 5. svibnja 2025. godine u 19.00 sati u Istarskoj sabornici. Nagrade će dobitnicima uručiti gradonačelnik Grada Poreča-Parenzo, gospodin Loris Peršurić, a ovu posebnu svečanost svojim će glazbenim nastupima uveličati učenici Umjetničke škole Poreč.

Veselimo se vašem dolasku!

Newsletter

Veliko nam je zadovoljstvo predstaviti Vam NEWSLETTER Gradske knjižnice Poreč. Nadamo se da će Vas zanimati informacije o manifestacijama i programima u organizaciji Knjižnice, književnim natječajima, novim knjigama, ali i novitetima u radu Knjižnice, kao i o pogodnostima za članove Gradske knjižnice Poreč.

Navedene informacije možete primati e-mailom. Sve što trebate je upisati Vašu e-mail adresu u označeno polje.

E-iskaznica
Pratite nas
Skip to content