Književna večer s Marinom Vujčić

Gradska knjižnica Poreč poziva vas na književnu večer s Marinom Vujčić, jednom od najčitanijih hrvatskih autorica kod nas. U porečkom Mjesecu hrvatske knjige, Marina Vujčić provest će nas kroz svoj bogat stvaralački opus, od „Tuđeg života“, preko „A onda je Božo krenuo ispočetka“, „Mogla sam to biti ja“, „Susjeda“ do „Pitanje anatomije“, romane koji redom donose vrlo zanimljivu psihološku prezentaciju likova. Polazeći od naizgled banalnih, svakodnevnih situacija, ova književnica stvara zanimljive priče koje se čitaju u dahu.

Čime je to Marina Vujčić osvojila hrvatske čitatelje saznajte zajedno s nama u četvrtak, 8. studenoga u 19 sati u Gradskoj knjižnici Poreč.

Foto: Senja Vidl