Kreativna radionica suhog filcanja za odrasle: Blagdanske rukotvorine

Suho filcanje vune tehnika je izrade igračaka, obuće, odjeće i raznih ukrasnih predmeta od češljane vune. Ova umjetnost omogućuje vam stvaranje rukotvorina koje mogu obogatiti i blagdanski ugođaj u vašem domu. Radionicu će voditi volonterke Anita Kordić i Ana Švarc, članice Slovenskog kulturnog društva „Oljka“ u Poreču.
Zbog ograničenog broja polaznika, svoj dolazak potrebno je najaviti na broj telefona 052/434-196, najkasnije do utorka, 13. prosinca u 12 sati.